Produkte të veçanta

Ndriçoni hapësirën tuaj të jetesës me magjepsjen

Ndriçoni hapësirën tuaj të jetesës me magjepsjen

Përshkrimi i produktit I disponueshëm në një larmi ngjyrash dhe madhësish, Qiri Konik është i personalizueshëm për t'iu përshtatur stilit dhe preferencave tuaja personale.Pavarësisht nëse zgjidhni një nuancë të gjallë për të shtuar një nuancë ngjyrash ose një nuancë klasike për të përmirësuar një estetikë minimaliste, përzgjedhja jonë e gjerë ju siguron të gjeni përshtatjen e përsosur për çdo rast apo temë dekorimi.Qiri konik është më shumë se thjesht një pjesë dekorative;është një simbol i luksit dhe përsosjes.Dizajni i tij elegant dhe elegant e bën atë një shtesë të spikatur...

Eksploroni
Kavanoza qelqi me qiri kristal me porosi

Kavanoza qelqi me qiri kristal me porosi

Përshkrimi i produktit Të bëra nga materiali prej xhami kristal me cilësi të lartë, këto shishe kanë një pamje të tejdukshme dhe të ndritshme që shkëlqen një dritë të ngrohtë dhe të butë nga drita e qiririt.Për shkak të strukturës së ngrirë të kristalit, këto shishe krijojnë gjithashtu një efekt të bukur drite, duke shtuar një ndjenjë romantike dhe misteri në hapësirë.Përveç përdorimit si sende dekorative, kavanozët e qelqit me qiri kristal mund të shërbejnë edhe për një funksion praktik.Ju mund të vendosni qirinj aromatikë ose vajra esencialë në...

Eksploroni
Qiri Qeramik Qiri aromatike luksoze

Qiri Qeramik Qiri aromatike luksoze

 • Emri i produktit :Qiri Qeramik Qiri aromatike luksoze
 • Materiali dylli:Dylli natyral i sojës
 • Materiali i fitilit:Fitil pambuku ose druri me cilësi të lartë
 • Madhësia:D8*H7.4cm
 • Materiali i mbajtësit të qirinjve:Qeramike
 • Ngjyra e mbajtësit të qirinjve:E zezë, e bardhë, rozë
 • Ngjyra e qiririt:Ngjyra natyrale e bardhë e dyllit të sojës, ngjyrat e personalizuara janë në dispozicion
 • Prezantimi i produktit Ruajtja e qirinjve 1′ Ruani qirinjtë në një vend të freskët, të errët dhe të thatë.Temperaturat e tepërta ose rrezet e diellit direkte mund të shkaktojnë shkrirjen e sipërfaqes së qiririt, e cila nga ana tjetër ndikon në aromën e qiririt, duke rezultuar në lëshimin e pamjaftueshëm të aromës kur ai ndizet.2′ Ndezja e qiririt Përpara se të ndizni një qiri, shkurtojeni fitilin e qiririt me 5mm-8mm;kur e digjni qirinjën për herë të parë, ju lutemi vazhdoni të digjeni për 2-3 orë;qirinjtë kanë një "mem që digjet...

  Eksploroni
  Kavanoz qelqi me dyll soje me sythe frutash enë aromatike Qiri drithërash me lugë

  Kavanoz qelqi Dylli i sojës me sythe frutash me aroma Cere...

  Përshkrimi i produktit Qirinjtë aromatikë janë një dekorim gjithnjë e më i popullarizuar i shtëpisë dhe kanë shumë funksione dhe përfitime përveçse janë të bukur dhe të ngrohtë.Së pari, qirinjtë aromatikë janë një rregullator natyral i aromës.Ato zakonisht bëhen me vajra esencialë dhe dyllë natyralë aromatikë, të cilët do t'i japin dhomës një aromë të freskët, qetësuese dhe relaksuese.Dhe vajra esencialë të ndryshëm kanë efekte të ndryshme, mund të nxisin gjumin, të lehtësojnë stresin etj.Prandaj, qirinjtë aromatikë janë veçanërisht të dobishëm për...

  Eksploroni
  Qiri me aroma dylli soje me fitil druri

  Qiri me aroma dylli soje me fitil druri

  Si të përdorni HAPI 1 Prisni fitilin në rreth 5 mm përpara çdo përdorimi.HAPI 2 Ndizni fitilin HAPI 3 Vendoseni qirinjën në një platformë dhe prisni që aroma të lëshohet.Përkujtues Nëse përdorni një qiri për herë të parë Ndizni për herë të parë jo më pak se 2 orë: 1. Koha optimale e djegies së qirinjve është 1-3 orë çdo herë.Sa herë që përdorni një qiri, shkurtojeni fitilin për ta mbrojtur atë me rreth 5 mm.2. Sa herë që digjeni, sigurohuni që shtresa e sipërme e qiririt të jetë plotësisht e lëngshme ...

  Eksploroni

  Shaoxing Shangyu

  Denghuang Candle Co., Ltd.

  ShaoXingShangYu DengHuang Candle Co., Ltd. themeluar në nëntor 2015, është një prodhues profesional i qirinjve aromatikë, qirinjve me ngjyra shtëpiake, qirinjve të ditëlindjes, qirinjve kon, qirinjve të çajit, qirinjve lundrues, qirinjve kushtues, shkrirjeve të dyllit dhe qirinjve fetarë etj. në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e kavanozit të qirinjve, kutisë së kallajit, produkteve elektronike dhe produkteve të paketimit.Ne jemi të vendosur në provincën Zhejiang, me akses të përshtatshëm transporti.

  Kategoritë e produkteve